Chcete změnit práci či kariéru?

Uvažujete o změně své kariéry? Chcete si najít novou práci? Rádi byste opustili práci, která vás nenaplňuje, a začali dělat něco, co vás bude opravdu bavit?

 

Pak vítejte na mých stránkách!

 

Tyto stránky jsem se rozhodla vytvořit pro všechny, kteří chtějí změnit svoji práci či kariéru.
Chci vám na nich nabídnout inspiraci, doporučení, náměty k přemýšlení a k práci na sobě.
Chci vytvořit prostor pro vzájemné sdílení zkušeností, rad a osvědčených postupů.
Chci vám představit příklady lidí, kteří dokázali svoji kariéru úspěšně změnit.

 

Pokud vás toto téma zajímá, sledujte články na blogu, zapojte se do diskuse, podělte se o své názory a zkušenosti.

Dejte vědět o těchto stránkách i vašim přátelům, které by toto téma mohlo zajímat.

A pokud pro změnu svojí kariéry chcete skutečně i něco udělat, využijte kariérový koučink!

 

 

Podařilo se vám úspěšně změnit svoji kariéru?

Podělte se o svůj příběh a inspirujte ostatní!

Pošlete mi svůj příběh, ráda ho uveřejním v rubrice "Příklady táhnou".

Proč jste se rozhodli změnit kariéru? Co jste dělali předtím a co děláte teď? Jak jste to dokázali? Co pro vás bylo nejtěžší? Co vám nejvíc pomohlo?

Napište mi na ibohonkova@hrcc.cz.

Anketa

Podařilo se vám někdy v životě úspěšně změnit kariéru?

Ano! (2 007)
20%

Ne, ale uvažuji o tom. (599)
6%

Ne, ani o tom neuvažuji. (7 436)
74%

Celkový počet hlasů: 10042

Blog

Změna není nic, co se jen tak stane

07.04.2017 14:58
Uskutečnění jakékoliv změny - a to samozřejmě platí i pro změnu práce či kariéry - vyžaduje určité investice. Musíme investovat svůj čas, energii, často i finance. A musíme podnikat aktivní kroky - změna není nic, co se stane jen tak, samo od sebe. Na druhé straně existuje řada bariér, které nám v...

Nesplňujete požadavky v inzerátu? Nenechte se odradit!

22.02.2017 11:32
Už delší dobu chcete změnit práci. Pravidelně surfujte po pracovních serverech a hledáte nabídky volných pracovních míst. Je jich dost, ekonomice se momentálně daří a firmy poptávají mnoho nových zaměstnanců.  Najdou se mezi nimi i pracovní pozice, které vás opravdu zaujmou. Takovou práci by...

Z hlavy ven

30.01.2017 13:04
"Tento rok změním svoji práci - najdu si novou práci, která mě bude opravdu bavit a naplňovat, do které se budu těšit!" Znělo nějak podobně vaše novoroční předsevzetí? A pokud ano, jak to s vámi vypadá teď, na konci ledna? Jaké kroky na cestě ke svému cíli jste už udělali? Pokud odpovíte "Už měsíc...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>