O projektu "Měním práci"

Jmenuji se Irma Bohoňková a ve svém životě jsem udělala už několik kariérních změn. Vystudovala jsem nejdříve ekonomii a management, a poté psychologii. Vystřídala jsem kariéru začínajícího vědeckého pracovníka, učitelky na střední škole, matky a ženy v domácnosti na plný úvazek, personální manažerky ve velké firmě. Nyní jsem už čtrnáctým rokem na volné noze a mám to, čemu se říká "portfoliová kariéra" - pracuji jako kouč, lektor, supervizor a konzultant. Také se angažuji v několika neziskových organizacích, přednáším externě na vysoké škole, píšu články pro různé časopisy a servery a vyšla mi knížka "Sám sobě koučem". Více o tom, co teď dělám, se můžete dozvědět na https://www.cesta-k-uspechu.cz. A zrovna teď plánuji další změnu!

V poslední době se setkávám s čím dál více lidmi, kteří jsou nespokojeni ve své práci, a uvažují o změně. Stále se k ní však nemohou odhodlat, protože:

  • mají strach ze změny, obávají se například, že jinou práci nenajdou, že už jsou moc staří, že nebudou mít dost peněz, že teď není vhodná doba ...,
  • mají nízkou sebedůvěru, nevěří si, že budou schopni zásadně změnit svoji kariéru,
  • nevědí, co jiného by vlastně měli dělat,
  • nevědí, jaké mají možnosti,
  • nevědí, na koho nebo kam se obrátit pro radu.

 

Pokud také patříte k lidem, kteří by rádi opustili práci, která je nenaplňuje a začali dělat něco, co je bude doopravdy bavit, mám pro vás dobrou zprávu: Změna je možná! A co víc: Změna je možná v každém věku.

Chci vám na těchto stránkách nabídnout inspiraci, doporučení, náměty k přemýšlení a k práci na sobě. Chci vytvořit prostor pro vzájemné sdílení zkušeností, rad a osvědčených postupů. Chci vám představit příběhy lidí, kteří skutečně dokázali svoji kariéru úspěšně změnit, ač tomu možná původně nevěřili ani oni sami, ani jejich okolí.

Připojte se a dejte o těchto stránkách vědět také vašim přátelům!

 cesta-k-uspechu.PP